Jak Kupować?

1. Sposób złożenia zamówienia

1) Klientami Sklepu Internetowego mogą być osoby fizyczne posiadające zdolność do czynności prawnych oraz osoby prawne.

2) Do korzystania ze Sklepu Internetowego, w tym przeglądania dostępnych w asortymencie Sklepu Internetowego towarów oraz składania zamówień, niezbędny jest:

a) komputer, tablet lub smartfon z dostępem do sieci Internet i przeglądarką internetową

b) aktywne konto poczty elektronicznej e-mail.

2. Składając zamówienie w Sklepie Internetowym, Klient zawiera umowę sprzedaży/kupna wybranego produktu/towaru

3. Potwierdzenia przyjęcia przez Sprzedającego zamówienia do realizacji stanowi zawarcie umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym.

4. Wszystkie produkty/towary oferowane w Sklepie Internetowym są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

5. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych w Sklepie Internetowym są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany produkt/towar wystawia się paragon lub fakturę VAT.

6. Klient może złożyć zamówienie w Sklepie Internetowym poprzez dokonanie wyboru produktów/towarów zaprezentowanych na stronie Sklepu Internetowego i ustalenie szczegółów zamówienia, w szczególności: ilości produktów/towarów, danych Klienta, adresu dostawy, danych do faktury, sposobu dostawy, formy płatności itp., podejmując kolejne czynności techniczne w oparciu o wyświetlane Klientowi komunikaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl